Терморегулятор Terneo Pro-Z для інфрачервоних панелей та конвекторів

1709.00 

Опис

Терморегулятор Terneo Pro-Z для інфрачервоних панелей та конвекторів – це оптимальне поєднання мобільності та функціоналу.

Терморегулятор terneo pro-z призначений для програмованого керування інфрачервоними панелями, електричними конвекторами та іншими обігрівачами, а також обладнанням, що охолоджує. Завдяки можливості налаштовувати графік обігріву або охолодження (до трьох періодів у будні, і один — у вихідні) можна досягти оптимального використання електрики та суттєво зменшити комунальні платежі.

Пристрій може підтримувати температуру від 0 до 30 °С. Установка терморегулятора здійснюється у звичайну “євро” розетку. Для початку роботи системи обігріву або охолодження не потрібно встановлювати додаткових датчиків: датчик температури повітря вже прикріплений до корпусу.

Статистика використання електрики

Ви можете контролювати споживання електроенергії за добу, тиждень та місяць з моменту останнього скидання значень. Терморегулятор враховує час роботи під навантаженням та потужність підключеного обладнання (за замовчуванням – 2000 Вт) для розрахунку приблизної кількості використаної електрики. Для більш точного визначення енерговитрат необхідно в налаштуваннях пристрою вказати потужність обігрівального або охолоджуючого приладу.

Вибір оптимального режиму роботи

Для максимального задоволення ваших потреб у комфорті ми передбачали три основні режими роботи.

  • «таймер»: програмування роботи згідно з тижневим графіком окремо для буднів та вихідних. У будні є до трьох періодів підтримки комфортної температури, а на вихідні — один. Також можна вибрати різну кількість вихідних;
  • «ручний»: терморегулятор постійно підтримуватиме встановлену температуру повітря;
  • «від’їзд»: ви можете налаштовувати період, коли ви не будете вдома (наприклад, під час відпустки), і під час якого підтримуватиметься економна температура. А перед вашим поверненням терморегулятор знову забезпечить комфортні умови у приміщенні.

Додаткові функції

Для підвищення зручності використання терморегулятора та більшої оптимізації електроспоживання ми розробили деякі додаткові функції.

Ви можете активувати функцію відкритого вікна: пристрій здатний розпізнати різке зниження температури і на 30 хвилин вимкнути обігрів. Це дозволить не використовувати електрику даремно, коли ви провітрюєте приміщення.

Також ви можете активувати функцію «попереднє обігрів (охолодження)», яка допоможе забезпечити комфортні умови відразу після настання періоду комфортної температури. Це можливо завдяки здатності терморегулятора розраховувати тривалість нагріву від економної температури до комфортної та скоригувати час включення нагріву перед початком періоду «комфорту».

Ви можете налаштувати гістерезис підтримки температури від 0,5 до 10 °С. Так можна домогтися підтримки певного діапазону температури. За умовчанням гістерезис встановлений на 1 °С.

Управління роботою терморегулятора здійснюється лише чотирма кнопками, а рідкокристалічний екран дозволяє без особливих зусиль налаштовувати параметри роботи пристрою. Для додаткової економії електроенергії та більш комфортного використання терморегулятора ви можете регулювати яскравість екрана.

Інтерфейс пристрою доступний чотирма мовами: російською, українською, англійською та німецькою.

Безпека понад усе

Для безпечної роботи терморегулятора ми обладнали його захистом від перегріву: якщо температура всередині корпусу підніметься вище 85 °С, то обігрів припиниться, а на екрані відображатиметься відповідне повідомлення. Після зниження температури до 75 С обігрів автоматично відновиться.

Технічні характеристики terneo pro-z:

Сфери застосування: Для інфрачервоних панелей та конвекторів

Тип управління: Програмований

Спосіб монтажу: У розетку

Максимальна сила струму, A: 16

Особливості: Захист від дітей

Мінімальна температура, °C: 0

Максимальна температура, °C: +30

Максимальна потужність навантаження: 3000 ВА

Напруга живлення: 230 ±10%

Маса у повній комплектації: 0,2 кг ±10%

Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості: не більше 5,3 мА

Споживання струму при 230 В режимі сну: не більше 2,5 мА

Габаритні розміри (Ш х В х Г): 58 х 124 х 87 мм

Датчик температури: NTC терморезистор 10 ком ±5% при 25°С (R10)

Довжина з’єднувального дроту датчика: 0,1 м

Кількість комутацій під навантаженням, щонайменше: 50 000 циклів

Кількість комутацій без навантаження, щонайменше: 20 000 000 циклів

Діапазон вимірюваних температур: -28…+75 °С

Ступінь захисту згідно з ГОСТ 14254: ІР 20

Комплект поставки: гарантійне свідоцтво, терморегулятор, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Зворотній дзвінок

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом