Теплі устілки 5вольт 10Вт Monocrystal CMK-1 підвищеної потужності температура нагріву 38-45°С

Теплі устілки Monocrystal для електрообігріву стопи ніг у взутті, підвищеної потужності, 5вольт 10Вт. Це устілки, які справді гріють із температурою  38….45 °С !!!

980.00 

Опис

Теплі устілки Monocrystal для електрообігріву стопи ніг у взутті, підвищеної потужності, 5вольт 10Вт. Це устілки, які справді гріють із температурою  38….45 °С !!!

Підключаються кабелем до USB входу комп’ютера або акумулятора Power Bank або блоку живлення 220/5вольт або адаптера для зарядки мобільних телефонів.

Комплектація:
1. Устілки-пара будь-який розмір з кабелем 30 см.
2. USB кабель довжина 120 див.
3. Упаковка, етикетка, гарантійні зобов’язання

Устілки для взуття з підігрівом призначені для підігріву стопи ніг у взутті в некомфортних температурних умовах. Розроблені з високоефективних компонентів устілки з підігрівом працюють бездоганно у будь-який мороз та у найжорсткіших умовах. Це забезпечено за рахунок застосування сучасних та технологічних матеріалів.

На відміну від інших аналогічних устілок ви отримуєте: Нанотехнологічний нагрівальний елемент витримує до 5 000 000 кроків. Енергоспоживання на 20% ефективніше порівняно з іншими ніхромовими нагрівачами. Технологія інфрачервоного підігріву – це надійність перевірена часом.

Найкращі ізоляційні матеріали устілок зберігають тепло у взутті навіть коли вони відключені. Оптимальна температура нагріву. Устілки приймають правильну анатомічну форму стопи, екологічні. Устілки з підігрівом встановлюються у взуття замість старих устілок.

Кабель виводиться з взуття та з’єднується з будь-яким аксесуаром. Джерела живлення (Power Bаnk, батареї або ін.) розміщуються в кишені одягу або на нозі, а кабелі від них проводяться до устілок непомітно під одягом.Під час ходьби кабелі не заважають. При необхідності швидко роззутись кабель просто відключається від аксесуара біля взуття.

● нагрівач – карбонове волокно
● температура нагріву 38…45 °С
● час роботи від батарей до 5 годин
● час нагрівання від 5 хвилин
● нагрівання по всій поверхні
● напруга живлення 5…6 В
● споживаний струм 900…1000 мА
● товщина 5-10 мм (4-5 мм після усадки)
● довжина дроту 30 см + 120 см
● будь-який розмір від 35 до 46
● Гарантія 3 місяці
● Українське виробництво

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Зворотній дзвінок

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом