Нагрівальний кабель Ratey RD2, 2.2-2.8 кв.м/400Вт(двожильний)

2576.00 

Опис

Двожильний кабель – подвійна зручність 
RATEY RD2 – це двожильний нагрівальний кабель, який допоможе вам забезпечити основне або додаткове опалення за допомогою системи «тепла підлога». При його встановленні вам не потрібно повертати «холодний» кінець назад до терморегулятора. Також завдяки круглій формі перерізу кабель легше згинати під час монтажу.
Ви можете застосовувати нагрівальний кабель RATEY RD2 у квартирі, у приватному будинку, в офісі, у виробничих, складських та інших приміщеннях. Гарантія на кабель складає 25 років!
На найвищому рівні якості 
Нагрівальний кабель RATEY RD2 відповідає вимогам міжнародного стандарту IEC 60800 («Кабелі нагрівальні для номінальної напруги 300/500 В для обігріву приміщень та запобігання зледеніння»). Відповідно до вимог цього стандарту, кабель піддається додатковим випробуванням на механічну міцність та стійкість до випадкових пошкоджень під час монтажу. Кабель відповідає класу М1 за стійкістю до механічного впливу.
Довговічність та надійність ізоляції 
Щоб перевірити надійність ізоляції кабелю, через нього пропускають напругу 2500 (~ 50 Гц) протягом 1 хвилини. Кожна нагрівальна жила кабелю RATEY RD2 знаходиться у окремій ПВХ ізоляції. Також конструкція кабелю містить тришарову ПЕТ-ізоляцію, яка має високу термостійкість. Вона витримує до 250 °С при максимальній робочій температурі всього 125 °С. Завдяки цьому локальний перегрів, викликаний стрибками напруги або неправильним монтажем, не впливає на роботу кабелю.
Безпека при експлуатації 
Конструкція кабелю включає екран з мідної обплетення, щільність якої становить 80%, а загальний переріз – не менше 0,5 мм. Екран служить заземленням виробу, а також захистом від електромагнітного випромінювання, яке виникає у будь-якому дроті під час проходження через нього електричного струму.
Місце кріплення «холодного» (з’єднувального) та «гарячого» (нагрівального) кабелю опресованими товстостінними латунними трубками із зусиллям мінімум 2 тонни. Це забезпечує надійне з’єднання протягом усього терміну експлуатації.

Додаткова інформація

Brand:

Країна виробник:

Довжина:

Площа:

Потужність:

Потужність на квадратний метр, Вт/м²

145-180

Кількість жил:

З'єднання:

Призначення:

, ,

Встановлення:

Гарантія:

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Зворотній дзвінок

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом