Нагрівальний кабель для теплої підлоги Ratey RD1, 13.5-16.9 кв.м/2400Вт (одножильний)

6870.00 

Опис

Якісна тепла підлога за доступною ціною 
Одножильний нагрівальний кабель для підлоги RATEY RD1 допоможе вам забезпечити основне або додаткове опалення. Ви можете застосовувати його в квартирі, в котеджі, на дачі, у складських приміщеннях та на багатьох інших об’єктах. Також нагрівальний кабель RATEY RD1 застосовується для підігріву водопроводів і навіть ґрунту в теплицях. Завдяки круглій формі перерізу кабелю укладати його дуже зручно. Гарантія на виріб складає 25 років.

Якість вищого рівня 
Нагрівальний кабель виготовлений відповідно до міжнародного стандарту IEC 60800 («Кабелі нагрівальні для номінальної напруги 300/500 В для обігріву приміщень та запобігання зледеніння»). Згідно з цим стандартом, кабель піддається додатковим випробуванням на механічну міцність та стійкість до випадкових пошкоджень під час монтажу. Кабель відповідає класу М1 за стійкістю до механічного впливу.

Надійна ізоляція
Для перевірки надійності ізоляції через кабель пропускають напругу 2500 (~ 50 Гц) протягом 1 хвилини. Тришарова ПЕТ-ізоляція має стійкість до перегріву: температура її плавлення становить 250 °С при максимальній робочій температурі кабелю всього 125 °С. Тому він захищений від підвищення температури в результаті стрибків напруги або неправильного монтажу.

Максимальна стійкість та безпека 
Нагрівальний кабель містить екран з мідної обплетення щільністю 80% та його сумарним перетином – не менше 0,5 мм². Екран служить заземленням кабелю, а також захищає від впливу електромагнітного випромінювання, яке є у будь-якому дроті при проходженні через нього електричного струму.

Ви можете не турбуватися про надійність з’єднання «холодного» (з’єднувального) та «гарячого» (нагрівального) кабелю. Місце кріплення опресованими товстостінними латунними трубками із зусиллям не менше 2 тонн.

Додаткова інформація

Кількість жил:

Brand:

Країна виробник:

Площа:

Потужність:

Потужність на квадратний метр, Вт/м²

145-180

Довжина:

Крок укладання:

Призначення:

, ,

З'єднання:

Встановлення:

Гарантія:

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Зворотній дзвінок

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом