Сьогодні підлогове опалення перестало бути розкішшю, воно перетворилося на загальнодоступну систему обігріву приміщень різного призначення. Тепла підлога прогріває не тільки покриття, а повітря на висоту до 2,5 метрів. Тепло розподіляється максимально корисно з погляду фізіології людини (під стелею прохолодно, а в міру наближення до підлоги температура підвищується). Купити теплу підлогу під плитку та інші фінішні покриття сьогодні можна у великому асортименті.

Під таке покриття як плитка чи бетонна стяжка встановлюють кабельні системи або інфрачервону плівку, яка зроблена спеціально для встановлення під дані покриття.

Ціна м2 теплої підлоги з нагрівального кабелю Кабель для теплої підлоги RATEY RD1, 1-1.2 кв.м/175 Вт (одножильний) становить 1 564 грн., ціна інфрачервоної плівки Плівкова тепла підлога ЕНП-6 ширина 60 см під плитку 665 грн. за м.кв. При виборі важливо враховувати не лише ціну, а й той факт, що двожильний кабель простіше в монтажі, тому що підключається тільки з одного боку та його електромагнітне випромінювання нижче, ніж у одножильних систем. Тобто можна дорожче заплатити за кабель, але заощадити на оплаті робіт із встановлення. При розрахунку загальну вартість важливо враховувати ціну матеріалів теплої підлоги, необхідних комплектуючих, регулятора температури, датчика, покриття для підлоги та робіт.

Вартість плівкової теплої підлоги під ламінат, лінолеум та паркетну дошку

Такий підігрів може встановлюватися під будь-які види покриттів. При монтажі стяжка не потрібна, тому при влаштуванні таких теплих підлог вартість робіт з їх встановлення невисока. Причиною цього є короткий термін виконання робіт. Також чимало коштів заощаджується на матеріалах для стяжки.

Ціна теплої електричної плівкової підлоги починається від 485 грн за квадратний метр. Облаштування такого опалення в приміщенні площею 6 квадратів обійдеться приблизно 4000 грн. з терморегулятором, без урахування вартості робіт.